המלצות בוגרי בית הספר למקצועות האופנה

הגורם שבגללו החלטתי להגיע לקורס הזה היא הקלילות שבו הדרך מוצגת ומועברת ואהבה לתחום. הגעתי בלי שום ידע ויצאתי ממנו עם ידע מלא בהכנת בגדים והכרת המכונת תפירה. הקורס מעולה, תכנים מובנים, יחס אישי והסברה פרטנית לכל אחת. השיטה הזו גרמה לי להעיז לגשת לבדים ולמכונת תפירה. שיטת AB זו שיטה שמעבירה תוכן מאוד קשה בצורה קלילה ומובנת ללמידה. שיטה זו מאוד עוזרת להבנה ומהירה לביצוע
חלי קרוצי
פתחה אחרי הקורס בסיס עסק שנקרא Heli karouchi - Fashion design
מה שלמדתי בקורס הראשון זה רק טעימה למה שאני לומדת עכשיו בקורס פיתוחים. אני כל כך נהנית ליצור את הבגדים, וזה כל כך קל ליצור אותם עם הגזרות שלמדתי בשלב הראשון. גלית הוסיפה ואמרה: אני אוהבת מאוד להתלבש ולקנות בגדים. עכשיו במקום לקנות אני תופרת. אני מרגישה בעננים כשאני לובשת לבילוי את הבגד שתפרתי וגם מקבלת עליו מחמאות. תודה על הכל
גלית ודורית
גלית ודורית פתחו השנה עסק במשותף שנקרא "גלית & דורית - One of a kind"
ספיר עזריה
פתחה אחרי הקורס בסיס עסק של מטפחות ראש לדתיות כך נקראת בפייסבוק "Sapir azaria - בוטיק מעצבים"
קורס מצויין, המקנה ידע מעשי וכלים להתפתחות אישית ויצירתית. שיטה מאוד יעילה ומדוייקת, חסכונית בזמן ונעימה לביצוע. השיטה מאוד עוזרת להבנה לעומת שיטת מילר הסזיפית (שאותה תמיד השוותי ללימודי טריגונומטריה) שיטת AB הינה שיטה קלה, ויזואלית מאוד והסרגל מקצר תהליכים לאין שיעור. הקורס הקנה לי ידע בתדמיתנות ובטחון בתפירה ובמכונת תפירה
רוני קנטור
גלית ודורית פתחו השנה עסק במשותף שנקרא "גלית & דורית - One of a kind"
בעבר למדתי שיטת מילר ומיד התייאשתי והפסקתי את לימודי התדמיתנות , המשכתי רק לתפור אך עם הזמן גיליתי שהגיזרה היא החלק החשוב לתפירת בגד נכון. שיטת AB עזרה לי בקלות לשרטט גיזרה נכונה וקלה
לימור גבאי
ממליצה מאוד ללמוד את שיטת האופנה AB. הגעתי עם ידע בסיסי שלמדתי באופן עצמאי. הקורס תרם לי לידע בביצוע מהיר ומדוייק, נתן לי לפתח חשיבה יצירתית ורעיונות לביצוע בגדים שאני רואה בתמונות או בחלונות ראווה
איריס אופיר
נרשמתי לקורס בלי ידע קודם כי החלטתי לפתח תחביב שסקרן אותי . הקורס נהדר וכיפי מאוד. פתח לי את האופציה להכיר לראשונה את תחום האופנה. המורה מקסימה, סבלנית, תורמת הרבה ידע, הרבה תודות לה התחלתי לאהוב את התחום. תודה רבה.
אלה ברוך
לפני מספר חודשים החלטתי שברצוני לשפר את כישורי התפירה שלי לשם הלימודים בשנקר ולכן חיפשתי באינטרנט קורס תפירה. באתר "חוגל" גיליתי פרסום לקורס תפירה שקרוב לביתי . השיעורים התקיימו באווירה נעימה מאוד ונינוחה.אילנה לימדה אותי בסבלנות רבה, הסבירה עד שהבנתי לחלוטין כל פרט ופרט ובדקה שיישמתי את הדברים בצורה נכונה.השיטות שבהן עבדנו הקנו לי ביטחון והרגשה כי החומר הופנם וברור לגמרי. אחרי כל שיעור חזרתי הביתה תוך ידיעה כי מה שלמדתי באותו יום נמצא ברשותי הן בכתב והן בצורה מעשית, ושאוכל להיעזר בו בכל זמן שארצה בעתיד כיום יש ברשותי קלסר עב כרס עם חומר שאני יודעת שישמשו אותי בעתיד הקרוב והרחוק.מבחינתי הדברים שלמדתי בשיעור הם נכס שיישאר איתי, ואין לי ספק שיכולת התפירה שלי השתפרה לבלי הכר מאז אותו היום בו הגעתי לשיעור הראשון.
שני בלומנפלד
שני בלומנפלד, תלמידה בשנקר
המקום הזה מדהים. נהנתי פה מאוד מהאוירה מהמורה המדהימה. על הסבלנות אלינו ודורשת ממני להתאמץ לבד ולא מאכילה אותנו בכפית וככה אנחנו נעשות תופרות טובות בנוסף העבודה עצמה מהנה לגוף ולנפש והשיטה בה היא נעשת מאפשרת לכולם להנות מהחוויה הזאת ומההצלחה. תודה רבה.
רות שלם
רות שלם. (בת 16)
אני יצאתי עם ידע של לתפור במכונת תפירה ולדעת להכין גזרות איך שאני רוצה ואיך שנוח לי. הקורס עזר לי בהרבה. בזכותו אני לא משועממת בחופש. אני תופרת למשפחה שלי ולעצמי עוד בגדים וגם לאחותי תפרתי שמלה ליום ההולדת שלה. אני יכולה להשתמש בגזרות בשביל סגנונות אחרים של בגדים וכו' מאוד מרוצה ומתכוננת להמשיך ללמוד עוד קורסים של בשיטה AB.
אור אהרונוביץ
אור אהרונוביץ (בת 14)
קורס מעניין וחוייתי מאוד. שמחתי שעשיתי אותו, למדתי משהו שכבר שנים רציתי ללמוד וזה משהו שאני אוהבת. בקורס תפרתי בגדים לעצמי ואני מקווה שבעז"ה שזו רק ההתחלה...! לא למדתי שום שיטה אחרת לפני כן ואני שמחה שלא בזבזתי את הזמן וישר למדתי את שיטת AB. תודה רבה.
אורטל גינון
הקורס בשיטת AB מאוד מקיף ומעשיר את הידע (לעומת הוצאת גזרות מבורדה). המורה מדהימה, יחסי אנוש מעל המצופה, אכפתיות ועוברת בין כל התלמידות על מנת להסביר ולוודא שכולן הבינו את החומר הנלמד. בסיום הקורס אני יודעת כבר לתפור חצאית, חולצה, גופיה, שמלה ועוד שלל רעיונות שמפתחים עם גזרות הבסיס.
דונה ואקנין
נרשמתי לקורס כי ראיתי הרבה תגובות טובות באינטרנט. הגעתי לקורס עם ידע בסיסי מאוד. יצאתי ממנו מאוד מרוצה . הקורס היה כייפי מאוד מספק מאוד , שיטה מעולה קלה וכיפית יצאתי עם מלתחה קטנה של שמלות וחצאיות יפות . תודה רבה על הכל.
רחל כהן
הגעתי לקורס ללא ידע מוקדם בתפירה או בשרטוט גזרות, ולכן מאוד אהבתי את השיטה שבה אני יכולה לתפור בגד שמותאם לגזרה האישית שלי. הקלות שבשיטה שבה אפשר לשרטט את הגזרות ולתפור היא מדהימה . יצאתי מהקורס עם ידע בשרטוט גזרות, ידע בשיטות עבודה של תפירה , מחשבה פתוחה לדברים נוספים שאפשר לעצב. תודה רבה.
ימית נעים
הגעתי לקורס בחודשים מתקדמים של ההריון שלי, הגעתי בלי ידע בכלל, נהיניתי והשכלתי מכל רגע , משיעור לשיעור צברתי ידע ובסיום הקורס יצאתי עם יידע תאורטי ומעשי . תפרתי גם לי וגם לילדה שלי. אני ממליצה לכל מי שרוצה ללמוד תפירה להגיע וללמוד את השיטה.
אפרת לוי
הגעתי לקורס מהמלצה של חברה שלי שהיתה מאוד מרוצה. הגעתי עם ידע מינימלי.למדתי לשרטט בעזרת הסרגל "החכם " גזרות ולתפור חולצות ולשמלות ואפילו שמלות מסתובבות לנכדתי. נהינתי מאוד . תודה רבה.
שוש חבקין
למדתי בעבר קורס בשיטה הקלאסית . נרשמתי לפה כי היה לי רצון ללמוד שיטה חדשה ומהירה יותר לשרטט גזרה. אין ספק שבשיטה הזו הרבה יותר קל לשרטט וגם היא יותר מהירה וגם הרבה יותר מדוייקת וגם מקנה יותר בטחון בעשיה. אף פעם לא יצאו לי שרוולים כל כך מדוייקים כמו שתפרתי פה עם שיטת AB.
הילה יוסף
הגעתי להתרשמות לפני שנרשמתי לקורס. התרשמתי מאוד לטובה ונרשמתי במקום. באתי ללא ידע בכלל. ציפיתי לצאת עם ידע בסיסי מאוד ויצאתי עם הרבה ידע ועם בטחון לשרטט ולתפור . אני ממליצה בחום על הקורס. יחס אישי, היום אני יודעת לשרטט ולתפור לבד לפי שיטת AB. מאוד נהנתי בקורס וכל דבר טוב וכייפי נגמר. מחכה לבוא לקורס הבא. תודה על הכל.
שון רווח
הגעתי לקורס כמעט ללא ידע בתפירה, הגעתי עם רעיונות בראש לעיצובים ודוגמאות אבל ללא יכולת ליישם אותם. לא ידעתי איך מפעילים מכונת תפירה בכלל, לא הבנתי כלום בסוגי בדים וכמובן שלא ידעתי לשרטט גזרות. כל אלה זה דברים שלמדתי בזכות הקורס והשיטה המהירה AB. אני מאוד מרוצה ממה שלמדתי והשגתי בקורס כי אני רוצה ללמוד רפואה, בעזרת ה', ולהיות מנתחת לב. ובעזרת הקורס אני מתמודדת עם חיבורים, עם מחטים וסיכות וזה נותן לי פתח לעולם של תפירה שיהיה לי יותר קל בלימודים שלי שבחרתי. קבלתי טכניקה בידיים ומגע עדין של דברים עדינים מפה אני יוצאת לעולם של יצירה ויצירתיות . תודה רבה על הכל!
מירי צברי
אני תופרת מגיל צעיר ועניין אותי ללמוד ולהתפתח בתחום. הייתי תופרת עם סבתא שלי המון. התחלתי בקורס עם ידע בסיסי מאוד בתפירה ותוך כדי הקורס למדתי המון דברים חדשים שיעזרו לי. למדתי לפתח את הגזרות שלי למקומות שלא הייתי מגיעה אליהם בכלל. בעבר הייתי משרטטת את הבגד לפי העין ואיך שאני רואה לנכון. והיום אני משרטטת מדוייק את מה שאני רוצה. הקורס מצויין וממליצה בחום.
עמית בן דוד
עמית בן דוד (גיל 15)
הקורס בשיטת AB פתח בפני עולם שלא הכרתי קודם לכן. הגעתי לקורס בלי כל מושג בתפירה. שרטוט הגזרה נראה לי כמו סינית בהתחלה. אך מהר מאוד הפך לברור ומובן, ובקלות אפשר היה ליישם אותו ולתפור את הבגד. גם את טכניקות התפירה למדתי בקורס. בעזרת קלות השיטה קיבלתי רעיונות אחרים ותפרתי לי בגדים שלא למדנו בקורס. ואפילו גם דגמים שיצאתי איתם לאירועים שונים וקבלתי מחמאות רבות. תודה רבה.
יפעת שרעבי
חיפשתי תעסוקה ותחביב ולאחר שראיתי סרטונים ביוטיוב והמלצות על אילנה החלטתי לבוא לקורס הזה הגעתי בלי שום ידע ואני יוצאת מהקורס שאני יודעת לשרטט גזרה מדוייקת ולתפור בגדים ולהשתמש במכונת תפירה הגעתי לקורס כדי ללמוד תפירה איך לתקן בגדים כשהבנתי שלומדים גם תדמיתנות שמחתי מאוד כי יצאתי עם יכולת לתפור למידותי פרטי לבוש ובנוסף למדתי לתקן את הפריטי לבוש כך שבעבודה שבה אני עובדת חברות נותנות לי דברים לתקן ואני מתקנת להם בשמחה והציעו לי גם תשלום על העבודה שלי . אילנה לימדה אותנו בהמון סבלנות ואהבה כך אני רוצה לומר לה תודה מכל הלב
נוגה ב.
היה לי רצון להכין לעצמי בגדים הגעתי ללא ידע, ובעזרת אילנה למדתי לעבוד עם המכונה, לדעת להשחיל מכונת תפירה בצורה נכונה , לקחת מידות מדוייקות ונכונות ולשרטט נכון ולגזור נכון את הבד ולתפור בעבר לא ידעתי איך להניח את הבד בכיוון הנכון למדתי ללשרטט גיזרה מדוייקת עבורי עבור הבת שלי ועבור אמא שלי וגם לתפור להן בגדים.
גילה ג.