לימודי עיצוב אופנה

לימודי עיצוב אופנה

לימודי עיצוב אופנה בבית הספר למקצועות האופנה של אילנה ברטל

לימודי עיצוב אופנה כיום הם מסלול לימודים המשלב בתוכו מגוון מקצועות מעולם האופנה. לא מספיק רק ללמוד עיצוב אופנה, אלא יש צורך להבין כיצד לפתח את העיצוב למקומות וכיוונים חדשים.  בכדי ללמוד עיצוב אופנה יש לעבור מספר הכשרות בקורסים בסיסיים אשר יעניקו לכם בסיס איתן וחזק בו תוכלו לרכוש את מכלול הידע ולהביא אותו לידי ביטוי בעתיד. כחלק מהמקצועות הנלמדים בלימודי עיצוב אופנה תלמדו קורסים כמו: תדמיתנות ותפירה בסיסית, סוגי עבודה ותפירה במכונות תפירה ביתיות, תעשייתיות ומכונות לאוברלוק, תרכשו ידע רחב בשיטות פיתוח דגמים לסוגי ביגוד שונים מחולצות ומכנסיים, דרך שמלות, חצאיות, בגדי ים, הלבשה תחתונה ועד עיצוב שמלות ערב וכלה.

המסלול ללימודי עיצוב אופנה

המסלול ללימודי עיצוב אופנה מעניק ללומדים את כל הידע המקצועי ומעבר לכך, מאפשר לכם לפתח את החשיבה העיצובית והיצירתית שלכם, כדי שבסופו של התהליך תוכלו לממש את מגוון היכולות והידע לעיצוב בגדים ייחודיים, לבישים ומכירים. לימודי עיצוב אופנה מיועד לכל מי שמעוניין ללמוד עיצוב אופנה ולהבין את התחום, מתוך שאיפה לעסוק במקצוע ולהשתייך לעולם האופנה, אם כשכיר ואם כעצמאי. זהו המסלול המקצועי, המקיף והיעיל ביותר עבור כל מי שמעוניין להפוך את החלום למקצוע, ללמוד לעצב, לייצר גזרות ולתפור, על פי מקור השראה אישי, תוך התמקצעות בשיטות עבודה מתקדמות המקובלות בענף האופנה.

מגוון של קורסים מקצועיים ללימודי אופנה

בבית הספר למקצועות האופנה של אילנה ברטל נלמדים לימודי עיצוב אופנה בשיטות לימוד וטכנולוגיות מובילות וחדשניות. חלק מהשיטות כוללות לימוד בשימוש הכלי המהפכני שהופך לכם את עולם האופנה למקצוע יצירתי וקל לביצוע בצורה מדויקת ואיכותית ולקבלת תוצאות מרשימות במיוחד. כחלק מההכשרה ילמדו קורסים שונים:

בית ספר ללימודי אופנה עם קבלות

בבית הספר ללימודי מקצועות האופנה, נלמדת שיטת עבודה חדשנית הנקראת AB ואשר יובאה על ידי מנהלת בית הספר אילנה ברטל מעצב ותדמיתנית בעלת ניסיון עשיר וידע רב מעל 30 שנה. שיטת ה-AB מאפשרת לכם ללמוד את כל מקצועות האופנה בצורה קלה, מדויקת ומהירה לקבלת תוצאות אפקטיביות ייחודיות ומקוריות למגוון פרטי לבוש שתרצו לעצב ולתפור.

לימודי עיצוב אופנה בבית הספר למקצועות האופנה של אילנה ברטל נערכים הלימודים בכיתות לימוד קטנות באווירה נינוחה וליווי אישי לכל לומד על ידי צוות מורים ומרצים מיומן ומקצועי. במהלך הלימודים תוכלו לממש את הידע שרכשתם ולצאת עם תעודות הסמכה המוענקות על ידי בית הספר ועם תיק עבודות מושלם בו יוצגו כל העבודות שביצעתם במהלך הלימודים באופן עצמאי.

 

כתבות נוספות

צרו קשר

כתבו לנו

קישורים שימושיים

דילוג לתוכן