לימודי תפירה ברחובות

לימודי תפירה ברחובות

בית ספר לאופנה עם מבחר קורסים בתפירה ותדמיתנות ברחובות

אחד השלבים הראשונים בו תוכלו להצליח להתפתח בעולם האופנה ובתעשיית האופנה מחייב ידע בתפירה. תפירה נכונה ומדויקת המותאמת גם לסוג הבד ולמשתנים נוספים, מעידה על מקצועיות. כאשר תפירה לא נכונה ושלא בוצעה כראוי יכולה להרוס את הבגד עצמו אפילו אם הוא מעוצב בעיצוב ייחודי ומודרני. לימודי תפירה  ברחובות בבית הספר למקצועות האופנה אילנה ברטל, מאפשרים לכל אחד וגם לחסרי ניסיון או כאלה שכבר נמצאים בתחום ורוצים ללמוד תפירה ברחובות בשילוב טכניקות חדשות ומתקדמות, לרכוש ידע ועקרונות נפוצים בתחום התפירה והרכבת חלקי הבגד השונים. מטרת קורס תפירה היא להקנות לתלמיד ידע בסיסי בתפירה, במושגי יסוד בעולם האופנה, בפיתוח מיומנויות התפירה השונות ולימוד העבודה בעזרת מכונות התפירה הביתיות והתעשייתיות.

לימודי טכניקות מתקדמות בתפירה

לימודי תפירה ברחובות אצל אילנה ברטל מיועד לאלו המעוניינים להיכנס לעולם האופנה וללמוד טכניקות שונות בתפירה. קורסי תפירה מוצעים במסלולים שונים וברמות לימוד שונות כאשר המסלול הבסיסי המיועד למתחילים מעניק למשתתפים ידע בטכניקות תפירה, בהפעלת מכונת תפירה, בהכנת גזרות ובגזירת דגמים ותפירה לרבות תפירה עילית הנחשבת לתפירה המדויקת ביותר בענף. במקביל, ניתן לרכוש ידע יותר מקצועי במסגרת קורס שנתי לתדמיתנות, תפירה ועיצוב אופנה בו תפתחו ותרכשו ידע בטכניקות תפירה מתקדמות ומיוחדות המבוססות על שיטת התדמיתנות המדויקת AB. שיטה שחוסכת לכם זמן יקר, מדויקת ביותר ומקלה עליכם את עבודת התפירה של הגזרות שתכינו ללא צורך בתיקונים חוזרים ונשנים, ומכשיר אתכם לתפירה של פרטי לבוש מורכבים. מלבד זאת, הלימודים בקורס מלווים בתרגול מעשי רב המסייע לשיפור מיומנות התפירה של המשתתפים, כאשר בסוף הלימודים תצאו עם תיק עבודות מגוון של פרטי לבוש שאתם עיצבתם ותפרתם במו ידכם וכמובן תעודת גמר מקצועית מטעם בית הספר.

מגוון קורסים מתקדמים באופנה

לימודי תפירה ברחובות הינם לימודי מקצוע המהווה בסיס ראשוני ללימוד עיצוב אופנה ותדמיתנות. רבים המעוניינים ללמוד תפירה לא רק כתחביב ורוצים לפתח זאת לתחום מקצועי יוכלו לפתח זאת בעזרת קורס תפירה ותדמיתנות ברחובות בבית הספר למקצועות האופנה של אילנה ברטל. בקורס תפירה תוכלו ללמוד וליצור לעצמכם פרטי לבוש מגוונים ועוד.

 

לימודי תפירה ברחובות אילנה ברטל

מגוון הקורסים בבית הספר למקצועות האופנה – אילנה ברטל:

בבית הספר למקצועות האופנה ברחובות אשר נוסד ומנוהל על ידי אילנה ברטל, מורה מומחית ללימודי תפירה ותדמיתנות ובעלת ניסיון בתחום מעל 30 שנה בעיצוב אופנה, תוכלו לרכוש ידע רב בשיטות לימוד ייחודיות ומקוריות שיעניקו לכם התמקצעות בתחום. לימודי תפירה ברחובות בניהולה של אילנה ברטל, מתקיימים בשעות הבוקר או הערב לבחירתכם, בכיתות לימוד קטנות ומאובזרות עם הציוד החדש והמתקדם ביותר וליווי מקצועי של מדריכים, מעצבים ומורים בעלי ניסיון עשיר בתחום שילוו אתכם לאורך כל תהליך הלמידה ויעניקו לכם את השיטות וטכניקות המתקדמות והמדויקות ביותר. כאשר בסוף הקורס תצאו עם תיק עבודות פרי יצירתכם, תעודת מקצוע מטעם בית הספר וסיפוק גדול.

להמלצות הבוגרים שלנו אתם מוזמנים ללחוץ כאן >>>

כחלק ממקצועות האופנה, לימודי תפירה ברחובות נלמדים בשיטות לימוד ועבודה חדשנית וייחודית של בית הספר למקצועות האופנה של אילנה ברטל כמו למשל שיטת העבודה והתדמיתנות AB שהובאה על ידי אילנה ברטל מסלוניקי שביוון. שיטה מהירה, ומדויקת המאפשרת לכם לתכנון, לשרטט, לגזור ולתפור מגוון פרטי לבוש ולהשיג תוצאות מושלמות. להצטרפות ולקבלת פרטים נוספים, היכנסו לאתר בית הספר ותיצרו קשר טלפוני לתיאום פגישת ייעוץ והרשמה.

 

בית הספר למקצועות האופנה-אילנה ברטל, רח' הנשיא הראשון 34 רחובות, 077-2305398, https://fashions.co.il

כתבות נוספות

צרו קשר

כתבו לנו

קישורים שימושיים

דילוג לתוכן