לימוד תפירה

לימוד תפירה

מהי הדרך הטובה ביותר של לימוד תפירה? הדרך הטובה ביותר, היא קורס מקצועי, המשלב התנסות מקצועית, לצד לימוד מעמיק של טכניקות התפירה הטובות ביותר.

מכירים את מכונות התפירה

מכירים את הסוגים השונים של מכונות התפירה? הדרך הטובה ביותר ללמוד תפירה, היא להכיר היטב את הסוגים השונים של המכונות. לא רק לדעת לתפעל. אלא, לדעת עם אילו מכונות, אפשר לתפור בגדים בעיצובים מורכבים.

בכמה זמן תופרים בגד? עוד אחד מהפרמטרים בהם נמדד קורס, הוא בכמה זמן תופרים את הבגד. האם תפירת הבגד לוקחת שעה? תופרת מקצועית, היא תופרת שתופרת בגד איכותי ברמה גבוהה, אך בזמן קצר. תפירה מקצועית של בגד מורכב, יכולה לקחת חצי שעה. בגד פשוט – תוך רבע שעה.

מי מעבירה את הקורס

לא רק הידע הנלמד בקורס חשוב. מי מעבירה את הקורס? חשוב שמי שמלמדת את הקורס, תהיה סבלנית ביותר. תסייע לתלמידות להתנסות שוב ושוב בחומר.

מה רמת הידע וההכרות של המורה? לא רק המקצועיות של המורה, נמדדת בקורס תפירה. חשוב מאוד, מה רמת הניסיון, הידע וההיכרות של המורה עם עולם האופנה. האם היא מכירה סגנונות שונים של אופנה? האם היא עוברת מדי פעם השתלמויות בנושא?

אילנה ברטל
אילנה ברטל

בקורס מקצועי יוצאים עם תוצרים איכותיים

קורס תפירה איכותי, נמדד בתוצרים איתם יוצאים התלמידות.

האם התלמידות יודעות לעצב לבד גזרה? עוד פרמטר בו אפשר למדוד קורס תפירה איכותי – האם התלמידות יודעות לעצב בעצמם גזרה, או שהם מתבססות אך ורק על גזרות מוכנות? בקורס מקצועי ואיכותי, התלמידות מסוגלות לעצב בעצמן כל סוג גזרה אותה יתבקשו להכין.

קורס תפירה שמלות ערב אילנה ברטל
קורס תפירה שמלות ערב אילנה ברטל

לימוד תפירה מקצועי אצל אילנה ברטל

למה כדאי ללמוד קורס תפירה מקצועי של אילנה ברטל? משום, שאצל אילנה ברטל, תלמדו לא רק לתפור, אלא גם לעצב. אתם תדעו להכין כל סוג של גזרה לבד. החל מגזרות עבור בגדים פשוטים ועד לגזרות עבור פריטי אופנה מורכבים. אצל אלינה ברטל, תדענה לעצב שמלות כלה מקצועיות. והכל בסבלנות ומקצועיות ובהתנסות חווייתית משותפת בתפירה. הקורס מתנהל לפי שיטת AB לעיצוב ותדמיתנות. בוגרות הקורס, יוצאות מעצבות אופנה מקצועיות.

רוצה ללמוד להיות תופרת מקצועית? פני לאילנה ברטל עוד היום!

כתבות נוספות

צרו קשר

כתבו לנו

קישורים שימושיים

דילוג לתוכן