מורה לתפירה

מורה לתפירה

מורה לתפירה שתלווה אותך לכל אורך הדרך

מקצוע התפירה היה מקצוע שעד לפני מספר שנים אפילו נלמד בבתי הספר כשיעורי כלכלת בית או שנרכש בבית דרך האמא או הסבתא. עם זאת ולמרות ששוק האופנה והביגוד מוצף בבגדים המיוצרים באופן תעשייתי לא תמיד תוכלו ליהנות מבגד המותאם בדיוק לצרכים שלכם.

עם זאת תמיד חלמתם לתפור לעצמכם בגד שיהלום אתכם ויענה על הצרכים שלכם וטעמכם האישי. מאחר ולא תמיד ידעתם איך לעשות זאת וכיצד לתפור, כיום ישנה מגמה חדשה בה יותר ויותר נשים וגברים כאחד מעוניינים לרכוש ידע ומיומנות ביצוע של עבודות תפירה להגשים את חלומם.

ליווי ותמיכה להשגת התוצאה שאת מכוונת אליה

על מנת ללמוד תפירה תמיד חיפשת מורה לתפירה שתדע ללמד אתכם את כל היסודות ואת כל השיטות בצורה יעילה. אם עדיין את/ה מחפשים מורה לתפירה, הגעתם למקום הנכון. בית הספר למקצועות האופנה של אילנה ברטל, מעניק לכם אפשרויות רבות בלמידה בקורסים בכיתות לימוד קטנות וצוות מורים מנוסה ומקצועי שילווה אתכם ביחס אישי צמוד ומקצועי בו תוכלו לרכוש מיומנויות נרחבות בעולם התפירה.

מורה לתפירה
מורה לתפירה אילנה ברטל

בית ספר לתפירה שעוזר לך להצליח

כדי ללמוד תפירה עם מורה לתפירה בבית הספר למקצועות האופנה לא נדרשים מבחני קבלה ומיונים כל שהם. מלבד ראש יצירתי ומכונת תפירה בסיסית לא נדרשים מרכיבים נוספים. באמצעות לימודי קורס תפירה בבית הספר של אילנה ברטל תרכשו ידע רב בשיטת AB תדמיתנות ותפירה, המאפשרת לכם לעצב לגזור ולתפור בצורה מדויקת את הדגמים שלכם לפרטי לבוש שונים ומגוונים. תפירה עצמאית היא יעילה במיוחד למי שניחנו בגזרה ייחודית, שתפירה במידות אחידות נוטה פחות להחמיא לה. מי שצריכים להרחיב פה, לקצר שם, להדק או להרחיב קצת בנקודות מסוימות ילמדו בבית הספר לתפור כל אביזר בסגנונות תפירה מגוונים שיעניקו לכם תועלת לא מועטה ביכולת להתאים ולהתקין בגדים כך שיחמיאו יותר. עם זאת, שיא הסיפוק והיצירתיות הוא כמובן תפירה עצמית של עיצוב עצמאי ומקורי. בגד כזה יהיה יקר, אהוב והולם לגזרה יותר מכל עיצוב של מעצבי העל שלרוב מעצבים את בגדיהם עבור דוגמניות מחוטבות שמה שלא תשים עליהן יהיה פשוט מושלם.

להמלצות נוספות לחצו כאן >>>

אילנה ברטל מנהלת בית הספר למקצועות האופנה, מעצבת ותדמיתנית בעלת ניסיון עשיר ומקצועי מעל 30 שנה, מזמינה אתכם לבוא ולהשתלם באחד מהקורסים לתפירה ולשאר מקצועות האופנה הנלמדים בבית סיפרה. ולהנות מאווירת לימודים אינטימית בכיתות לימוד קטנות, עם ציוד משוכלל ומתקדם וצוות מורים מנוסה אשר ילווה אתכם באופן אישי וישיג עבורכם את התוצאות המתבקשות להעשרת עולמכם והקניית המיומנות הנדרשת בתחום התפירה לסוגיה.

כתבות נוספות

קורס תפירה

נשים רבות וגם לא מעט גברים, למדו עם השנים ולומדים גם בימים אלה שלל תחומים ועיסוקים שונים. חלק ניכר מתחומי

קרא עוד »

קורס עיצוב ותפירה

תחום האופנה, כמו גם תחומי ידע ועיסוק מקצועיים אחרים, עבר שינויים מהותיים בעשורים אחרונים ובעיקר בשנים האחרונות. השינויים כאמור לעיל

קרא עוד »

צרו קשר

כתבו לנו

קישורים שימושיים

דילוג לתוכן