מחיר קורס עיצוב בגדי ים

מחיר קורס עיצוב בגדי ים

אחד התחומים היותר מבוקשים בתחום, ואשר בהם הדרישה למעצבים איכותיים ובעלי מעוף היא הבולטת ביותר, הינה התחום של עיצוב בגדי ים. מהם תחומי הלימוד בקורס עיצוב בגדי ים? מהו מחיר קורס עיצוב בגדי ים? היכן ניתן ללמוד קורס עיצוב בגדי ים במחיר אטרקטיבי?

מתוך פרויקט גמר קורס עיצוב בגדי ים:

למידע נוסף אודות הקורס >>>

תחום האופנה בכלל הוא תחום דינאמי בצורה יוצאת דופן. כך היה לאורך כל ההיסטוריה האנושית וכך הדבר גם היום. עם זאת, ככל שחולפות השנים משתנה תחום האופנה במהירות. אחד השינויים המשמעותיים בתחום הינו העובדה שכל אדם הבוחר להתמחות בתחום, בוחר לעצמו מלכתחילה תחום התמחות ספציפי. אמנם הלימודים בתחום הם, בשלבים הראשונים שלהם, כלליים, אבל במשך הזמן מגיעה העת להתמחות ולהתמקצעות.

קורס עיצוב בגדי ים – מה לומדים שם?

קורס עיצוב בגדי ים, אף שהוא אכן מתמקד בנושא הזה, כולל גם הגברת הידע וההבנה בתחומים בסיסיים אחרים הקשורים לאופנה באופן כללי ולתחום הספציפי של בגדי ים באופן פרטני. הקורס נועד הן למי שיש לו או לה ניסיון והיכרות מהעבר עם התחום האופנה בכלל ותחום העיצוב בפרט,  והן לתלמידים המעוניינים להיכנס לתחום או להרחיב את הידע וההבנה שלהם בו. תוכנית הלימודים נועדה להכשיר את הבוגרים שלו, בסיומו של עניין, בתחום הספציפי של בגדי ים. תוכנית הלימודים המקצועית תוכננה על ידי אנשים שהם בעלי מקצוע מיומנים בתחום ומבינים את החשיבות של כל אחד מהחלקים בקורס.

מתוך פרויקט גמר קורס עיצוב בגדי ים:

מתוך תיק עבודות עיצוב בגדי ים
מתוך תיק עבודות עיצוב בגדי ים

היכנסו לעמוד האינסטגרם שלנו וצפו בתיק העבודות המלא >>>

מחיר קורס עיצוב בגדי ים – עלויות:

כאמור, קורס תפירת בגדי ים הספציפי העוסק בעיצוב בגדי ים מעניק למעשה לכל אחד מהמשתתפים בו את הידע הבסיסי שעשוי לסייע לו או לה להשתלב בעולם האופנה. זאת, תוך דגש על תחום בגדי הים. מדובר בתחום אטרקטיבי שבו הדרישה לכוח אדם מקצועי היא גבוהה. מחיר קורס עיצוב בגדי ים משקף הן את האופציות להשתלבות בתחום והן את ההשקעה הנדרשת להכשרה המקצועית של המשתתפים. מעוניינים להשתלב בתחום חדש ואטרקטיבי? קורס עיצוב בגדי ים של אילנה ברטל הוא הדרך הנכונה לעשות את זה. צרו קשר כבר כעת ותוכלו לעשות את הצעד הראשון בדרך להשתלבות ולהתמקצעות בתחום שהדרישה בו רק הולכת ומתגברת ככל שעובר הזמן.

הבוגרות שלנו מספרות:

ממשתתפות קורס עיצוב בגדי הים שמתנהל בימים אלו: "אנחנו מאושרות שנרשמנו לקורס אצלכם. יש לנו את כל התנאים שחלמנו עליהם כדי לייצר את בגדי הים שלנו. אנחנו מוקסמות מהגזרות וכיף לנו לתפור את בגדי הים. כיום אנחנו כבר לא מוכנות לקנות עוד בגדי ים אלא רק מה שאנחנו תופרות לעצמנו. אנחנו בוחרות את הגזרה ובוחרות את הצבע של הבד ותופרות. אנחנו עדיין באמצע הקורס וכבר תפרנו כמה וכמה בגדי ים בכמה צבעים ובכמה צורות."

למידע נוסף אודות הקורס >>>

כתבות נוספות

בחירת בית ספר לאופנה

קורס תפירה

נשים רבות וגם לא מעט גברים, למדו עם השנים ולומדים גם בימים אלה שלל תחומים ועיסוקים שונים. חלק ניכר מתחומי

קרא עוד »
קורס עיצוב ותפירה

קורס עיצוב ותפירה

תחום האופנה, כמו גם תחומי ידע ועיסוק מקצועיים אחרים, עבר שינויים מהותיים בעשורים אחרונים ובעיקר בשנים האחרונות. השינויים כאמור לעיל

קרא עוד »

צרו קשר

כתבו לנו

קישורים שימושיים

דילוג לתוכן