סדנת תפירה מא' עד ת'

סדנת תפירה מא' עד ת'

סדנת תפירה – להפוך חלום למציאות

סדנת תפירה

למרות כל המהפכות הטכנולוגיות, עדיין אנשים אוהבים לעבוד עם הידיים וליצור בכוחות עצמם. להפוך חלום למציאות ולהביא במו ידיהם מוצר מוגמר לשביעות רצונם. כך גם מקצוע התפירה המאפשר לכם ללמוד לתפור לעצמכם בגדים לפי טעמכם האישי, לעצב לעצמכם בגד מהמלתחה האישית שלכם ולהוסיף לו טאצ' משלכם, לתקן בגדים, להצר או לקצר מכנס ועוד הרבה אפשרויות.

היום יותר מתמיד, לימודי התפירה נגישים לכל. בסדנת תפירה תלמדו מא' ועד ת' את השיטות והכלים איתם תוכלו לממש את חלומכם. סדנת תפירה מא' ועד ת' מתאימה לכל אחד ואחת גם ללא ידע בסיסי בתפירה. למעוניינים ללמוד לתפור ולתקן בגדים, ליצור ולעצב לפי טעם אישי ולהכניס טאצ' אישי לכל בגד.

ללמוד תפירה אצל המומחים

סדנת תפירה

בית הספר למקצועות האופנה של אילנה ברטל, נחשב למוביל בתחום ומעניק לכם אפשרות לרכוש ידע מקצועי ואיכותי במסגרת קורס בסיסי ללימודי תדמיתנות ותפירה בשיטה חדשנית ומאד ייחודית לתפירה מהירה , מדויקת ומושלמת. בקורס של לימודי התדמיתנות והתפירה של אילנה ברטל, תוכלו לשכוח מחישובים מבלבלים והשקעה מרובה בתכנון, שרטוטים, מדידות ותיקונים. בסדנה תרכשו את כל הידע והכלים הכי מתקדמים בשיטת ה-AB הייחודית של אילנה ברטל וצוות המורים המקצועי כך שתוכלו להפוך את החלומות והרעיונות שלכם למוצרי אופנה וביגוד מעוצבים ומדהימים פרי יצירה שלכם.

לימודי תפירה בסטנדרטים הגבוהים ביותר

סדנת תפירה

בסדנת התפירה של אילנה ברטל, תלמדו את שיטת התדמיתנות והתפירה AB. שיטה שיובאה לארץ מיוון על ידי אילנה ברטל. השיטה מאד נוחה ופשוטה ומאפשרת בלי חישובים מסובכים ליישם ולעצב לכם כל בגד שתרצו ליצור. השיטה מיושמת באמצעות סרגל פלא אתו תלמדו לשרטט גזרות תוך דקות ספורות ללא קושי ומבלי להיות תלוי בגזרות לדוגמא ותכנונים מסובכים.

במהלך סדנת התפירה תלמדו תפירה במכונה ואת סוגי התפירה וההתאמה לסוג הבד או הבגד. כמו כן, תלמדו שרטוט גזרות יסוד לפי שיטת AB, ולבסוף תתפרו לפחות 2 פריטי לבוש שעיצבתם ותפרתם במו ידכם.

קורס ביחס אישי ובזמנים נוחים

סדנת תפירה

בסדנאות שמקיימת אילנה ברטל בבית ספרה מגוון קורסים שונים המותאמים בהתאמה אישית לפי הצרכים שלכם. הלימודים נעשים בכיתות אינטימיות וצוות מורים מקצועי ואיכותי המעניק יחס אישי וליווי מקצועי שיעניק לכם ידע מושלם בסדנת תפירה מא' עד ת' בצורה מהירה ויעילה. אם אתן מעוניינים להצטרף לאחת הסדנאות לתפירה בבית הספר למקצועות האופנה של אילנה ברטל, הנכם מוזמנים לקבל פרטים נוספים ולהנות מסדנה איכותית במחירים משתלמים.

כתבות נוספות

צרו קשר

כתבו לנו

קישורים שימושיים

דילוג לתוכן