עיצוב תיקים

עיצוב תיקים

עיצוב תיקים וארנקים מעור ובד

אחד מאביזרי האופנה המהווים חלק מהסטיילינג הוא התיק בו הוא משתמש לצרכיו. בין אם מדובר בתיקי לימוד, תיק לערב, ארנקים ועוד. אמנם השוק מציע מגוון רחב של תיקים מעוצבים לכל מטרה אך תמיד נרצה לעצב תיק ייחודי משלנו המעיד עלינו ועל הסטייל שלנו. בכדי ללמוד לעצב תיקים, ניתן כיום ללמוד עיצוב תיקים בבית הספר למקצועות האופנה של אילנה ברטל.

כמו כל פריט לבוש כך גם התיקים מיוצרים בהליך דומה ומקביל לשלבי העיצוב והתפירה ועד לגמר המוצר המוגמר. בקורס נלמדים כל השלבים בצורה יסודית ומקצועית על ידי מיטב המורים המנוסים ובשיטות לימוד וביצוע חדשנים ביותר.

מגוון קורסים בבית הספר למקצועות האופנה של אילנה ברטל

נתחיל משלב הגזרות ונלמד איך לעצב, לתכנן, לחתוך ולתפור. בקורס נעבור את כל השלבים בהכנת ארנקים ותיקים מורכבים מאוד ברמה גבוהה ובינלאומית. אחרי הקורס נדע בדיוק איך להתחיל ולסיים את המוצרים שעיצבנו בצורה מקצועית ומדויקת באמצעות שיטת ה-AB . שיטת עיצוב, תדמיתנות ותפירה לכל פריט אופנה שיובא והוטמע בבית הספר למקצועות האופנה בניהולה של המעצבת והתדמיתנית אילנה ברטל אשר הביאה את השיטה מסלוניקי שביוון. בקורס נלמד על סוגים שונים של עיבודים וסוגים שונים של עורות ובדים מהם ניתן לעצב ולתפור תיקים בכל מידה וצורה ולכל מטהר. נלמד להתאים את סוג העור / בד  לדגם מסוים כדי לשמור על תכונותיו. בקורס תלמדו הכנת גזרות באופן מקצועי, קיפולים שונים של עור ובד בתהליך העבודה והתפירה ומתי משתמשים בכל אחד. תעבדו על מכונות תפירה שונות כחלק מתהליך התפירה והגימור המושלם.

עיצוב תיקים
עיצוב תיקים בבית הספר למקצועות האופנה

הלימודים יעשו תוך כדי שימוש בכלים מקצועיים וצוות מורים מנוסה ומיומן שילווה אתכם באופן אישי ומקצועי. במהלך הקורס יכין כל תלמיד תיק בעיצובו האיש ולצרכים האישיים שלו בליווי צמוד עד לגמר המוצר המעוצב והמוגמר ברמה גבוהה.

הקורס מיועד למי שרוצה לדעת לעצב תיקים וארנקים מעור או מבד ברמה גבוהה  ובצורה המקצועית ביותר. כאשר הלימודים מתקיימים בכיתות קטנות באווירה נינוחה וליווי צמוד. לימוד עיצוב תיקים בבית הספר למקצועות האופנה של אילנה ברטל מאפשר לכם להשתלב בתעשיית האופנה ולהביא את עצמכם לידי ביטוי בצורה מקצועית ואיכותית.

 

כתבות נוספות

קורס תפירה

נשים רבות וגם לא מעט גברים, למדו עם השנים ולומדים גם בימים אלה שלל תחומים ועיסוקים שונים. חלק ניכר מתחומי

קרא עוד »

קורס עיצוב ותפירה

תחום האופנה, כמו גם תחומי ידע ועיסוק מקצועיים אחרים, עבר שינויים מהותיים בעשורים אחרונים ובעיקר בשנים האחרונות. השינויים כאמור לעיל

קרא עוד »

צרו קשר

כתבו לנו

קישורים שימושיים

דילוג לתוכן