קורס תדמיתנות – ללמוד מקצוע מבוקש ואיכותי

קורס תדמיתנות – ללמוד מקצוע מבוקש ואיכותי

תרגום חזון למציאות

תדמיתנות היא מקצוע העוסק בתרגום רעיונות עיצוביים מופשטים לכדי תדמיות מוחשיות. העוסקים בתחום התדמיתנות מסייעים בפיתוח מגמות בעולם האופנה. התדמיתנים אחראים למעשה על כל שלבי תהליך העיצוב, ומסייעים להפוך רעיון מופשט למציאות. בתדמיתנות נעשה שימוש במגוון כלי שרטוט וגיליונות עבודה ליצירת תדמיות שונות המבססות את מראהו הכללי של הבגד. מקצוע התדמיתנות נחשב כמקצוע מבוקש בעולם האופנה ואיכותי ביותר. התדמיתן משרטט את הגזרה של העיצוב, בוחר את סוג הבד ותופר את הבגד הראשוני. אחר כך בוחן התדמיתן את הבגד הראשוני ומידת נוחיותו על מודל אנושי ובהתאם לכך משפר ליקויים בשלב בסופי הוא מסמן את מקומות החיבור, ואת הקפלים ומתאים את התדמית למידה הרצויה בהתאם לצרכי הייצור. וכעת תוכלו ללמוד את המקצוע המרתק הזה דרך קורס תדמיתנות בסיסי של בית הספר לתפירה בהנהלת אילנה ברטל.

קורס תדמיתנות

קורס תדמיתנות מאלף עד טף

קורסי תדמיתנות מוצעים כיום במגוון מסלולים ומיועדים למתחילים ולמתקדמים. במהלך קורס תדמיתנות נלמדים נושאים מתחום התדמיתנות והדיגום החופשי ולומדים לפתח תדמיות מיוחדות ומורכבות. הלימודים מקיפים את כל נושאי הפיתוח והכנת הדגמים החל משלב הרעיון, דרך השרטוט וכלה בשלב ההתאמה והשיפורים האחרונים. קורסי התדמיתנות השונים מאפשרים לבחור בתחום ההתמחות המועדף עליהם מתוך כלל תחומי המשנה של התדמיתנות. ולהמשיך בלמידה והקניית ידע להתמחות בתדמיתנות לבגדי ילדים או לתינוקות, תדמיתנות לסריגים, תדמיתנות לבגדי ים, תדמיתנות לשמלות כלה ולבגדי ערב ועוד.

ללמוד מקצוע מבוקש עם מורה מקצועי

בבית הספר למקצועות האופנה שבניהולה של המעצבת והתדמיתנית אילנה ברטל, תוכלו לרכוש ידע רב בתחום מקצועות האופנה בכלל והתדמיתנות בפרט דרך קורס תדמיתנות בבית ספרנו. כאן, תוכלו להצטרף לקורס תדמיתנות בסיסי ותפירה הנלמדים באמצעות שיטת לימוד ייחודית וכלים מופלאים המאפשרים לעצב תוך מספר דקות גזרה ייחודית ומקורית ולתפור בשיטות טכנולוגיות מתקדמות את הבגד הבא שלכם.

ללמוד שיטות תפירה חדשניות

במסגרת קורס קורס תדמיתנות בסיסי ותפירה של אילנה ברטל, תלמדו שיטה חדשנית הנקראת AB. השיטה שפותחה בסלוניקי שביוון הובאה על ידי אילנה ברטל לארץ ומעניקה לכם שיטה קלה , מהירה ומדויקת לעיצוב ושרטוט גזרות ייחודיות ומקוריות לתפירה מושלמת ולקבלת תוצר מוגמר בעיצוב מקורי משלכם.

בשיטת AB לתדמיתנות ותפירה הנלמדים אצל אילנה ברטל, תחסכו לעצמכם חישובים מסובכים, ביצוע נוח פשוט ומהיר לשרטוט גזרה בצורה מדויקת. קורס התדמיתנות מאפשר לכן ללמוד מקצוע מבוקש ואיכותי לעתיד, בו תוכלו לעצב ולתפור כל בגד שדמיינתם לכם. הלימודים מתקיימים בכיתות קטנות עם כל הציוד המתקדם ביותר באווירה נוחה ונעימה ובליווי מקצועי ואישי לכל תלמיד על ידי צוות מורים מיומן ומקצועי.

כתבות נוספות

צרו קשר

כתבו לנו

קישורים שימושיים

דילוג לתוכן