שיטות תפירה

שיטות תפירה

שיטות תפירה לעיצוב אופנה

בשנים האחרונות חזר טרנד התפירה לחיינו. רבים רוצים לתפור לעצמם בגד כזה או אחר שעוצב על ידם ועונה בדיוק לסגנון ולטעם שלהם. על מנת להגשים חלום זה יש ללמוד ולרכוש ידע בתחום התפירה. חשוב לדעת כי גם לאלה שאין ידע מוקדם ורוצים להתחיל לתפור חייבים לרכוש ידע בשיטות תפירה שונות על מנת שיוכלו לעשות בהם שימוש נבון ונכון לאותו בגד שירצו לתפור.

תופרים מהיסוד

על מנת ללמוד את שיטות התפירה יש לרכוש ידע בסיסי המעניק מושגי יסוד לתפירה נכונה ולכל מטרה. במושגי היסוד ילמדו הפעלות של מכונות תפירה, אופן חיבור בדים ליצירת בגד וסוגי תפרים. אך עיקר העיקרים הוא למידה בסיסית של תדמיתנות ועיצוב גזרות כחלק משיטות הלימוד לתפירה נכונה ומעשית.

שיטת AB

אחד מבתי הספר המובילים בתחום בו נלמדים שיטות תפירה ותדמיתנות הוא בית הספר למקצועות התפירה של אילנה ברטל. אילנה ברטל מורה ומדריכה שיטות תפירה ותדמיתנות בשיטה ייחודית מתקדמת וקלה. שיטת AB הנעזרת בכלים ייחודיים המאפשרים יישום מקצועי, מדויק, מהיר ואפקטיבי ליצירת הבגד הבא שלכם ולהקניית שיטת תפירה מתקדמת בו תוכלו לתפור בגדלים שונים לכל המינים, בכל הגילאים ובכל המידות.

קורס שיטות תפירה לפי שיטת AB , מתאים לכל סוגי האוכלוסייה ובכל הגילאים גם למתחילים וחסרי ניסיון בתפירה ואפילו לבעלי מקצוע ומעצבים הרוצים להכיר שיטה נוחה ופשוטה יותר להכנת גזרות מדויקות ולתפירה. באמצעות שיטת ה-AB הנלמדת בביה"ס תהנו מיצירה נוחה ופשוטה ללא חישובים מסובכים. בעזרת כלי שימושי בצורת סרגל ייחודי, תוכלו לשרטט על הבד גזרה תוך דקות ספורות, לגזור במדויק את הגזרה שעיצבתם ולהספיק לתפור את הבד במהירות ובאיכות גבוהה ללא תיקונים וסיבוכים מיותרים. שיטת ה- AB לתפירה מאפשרת לכם לעצב ולתפור כל בגד שדמיינתם לכם ובכל גזרה ומידה שתרצו.

ישנם שיטות רבות לתפירה הנלמדים בבתי הספר השונים, אך שיטה זו, מהירה וקלה יותר לביצוע בה תוכלו לשרטט גזרות ש לביגוד מכל סוג. בבית הספר של אילנה ברטל תוכלו ללמוד קורס תדמיתנות ותפירה בו תלמדו תפירה במכונה ואת כל שיטות התפירה במכונה, שרטוט גזרות יסוד באמצעות שיטת AB והסרגל הייחודי, תבצעו תרגול ויישום מעשי בכיתה ובבית ותפירת בגדים ברמה של תפירה מדויקת בשילוב טכניקות תפירה המתאימות לאותו פריט לבוש. בסוף הקורס תצאו עם תיק עבודות של שני פריטי לבוש שעיצבתם ותפרתם בעצמכם.

בית הספר למקצועות התפירה של אילנה ברטל פרוס בפריסה ארצית במספר סניפים ברחבי הארץ בהם תוכלו לרכוש את הידע ולהתמקצע בשיטות תפירה חדשניות וייחודיות לשביעות רצונכם. הלימודים מתקיימים בכיתות אינטימיות המעניקות יחס אישי ומקצועי לכל אחד ואחת וניתן ללמוד בקורסים בשעות הערב או הבוקר  בהתאם לבחירה שלכם ולנוחיותכם.

כתבות נוספות

קורס תפירה

נשים רבות וגם לא מעט גברים, למדו עם השנים ולומדים גם בימים אלה שלל תחומים ועיסוקים שונים. חלק ניכר מתחומי

קרא עוד »

קורס עיצוב ותפירה

תחום האופנה, כמו גם תחומי ידע ועיסוק מקצועיים אחרים, עבר שינויים מהותיים בעשורים אחרונים ובעיקר בשנים האחרונות. השינויים כאמור לעיל

קרא עוד »

צרו קשר

כתבו לנו

קישורים שימושיים

דילוג לתוכן