תדמיתנות ותפירה

תדמיתנות ותפירה

אם יש לך חלום להשתלב בעולם האופנה, הגעת למקום הנכון. אין זה מספיק לדעת כיצד לתפור מתוך גזרות אלא יש לדעת כיצד לשרטט גזרה משלך ולתפור אותה. תדמיתנות היא השלב בו הסקיצה, השרטוט, מקבל חיים והופך להיות בגד של ממש, בגד שמורכב מכל הבחירות שלך.

תדמיתנות ותפירה מגשימים את העיצובים שלכם

לאחר שיש לך רעיון כללי כיצד ליצור את הבגד, זה הזמן להעניק לו חיים ולהפוך אותו למשהו ממשי. עלייך לקבל החלטות רבות שנוגעות לעיצוב ובהן כמובן השרטוט עצמו, סוג הבד, הצבע ועוד. היום, במקום להשתמש בגזרות מוכנות, ניתן ליצור כבר מהשלב הראשון את היצירה שלך. לשם כך נוצרו סרגלי B/A ואלו זמינים לרשותך בבית הספר למקצועות האופנה של אילנה ברטל.

מהם סרגלי B/A

השיטה המוכרת ביותר בלימודי האופנה, העיצוב ויצירת התדמית היא שיטת הגזרות. מקומות שונים מלמדים להשתמש בהן ובסופם התלמידים יודעים כיצד להשתמש בגזרות אך לא כיצד לעצב בעצמם את הבגדים. שיטת B/A הגיעה מסלוניקי ומביאה גישה שונה לחלוטין. הסרגלים מאפשרים לך ליצור, כבר מהבגד הראשון, את היצירה שלך.

תודות לשיטה ניתן ליצור את העיצובים שתמיד חלמת עליהם, לחסוך בבד יקר ולצאת מקורס תדמיתנות עם תיק עבודות. תיק זה ישמש אותך לצורך קבלה לעבודה במקומות שונים או כדי לפתוח את העסק שלך. ברגע שיהיו לך עיצובים מקוריים, יהיו לך יותר הזדמנויות בתחום.

תדמיתנות ותפירה בבית הספר למקצועות האופנה של אילנה ברטל
מתוך תיק עבודות עיצוב שמלות ערב קורס תדמיתנות ותפירה בבית הספר למקצועות האופנה אילנה ברטל

ללמוד ליצור בעצמך

שלא כמו שיטות אשר מחייבות אותך ללמוד בשלב הראשון כיצד לתפור מתוך גזרות ורק לאחר ניסיון מאפשרות לך ללמוד איך ליצור את העיצובים שלך, בבית הספר למקצועות האופנה של אילנה ברטל יש לך אפשרות לתפור את החלומות שלך כבר מהרגע הראשון. כאן נעשה שימוש בסרגלי B/A שפותחו בסלוניקי ויובאו על ידי אילנה ברטל.

הסרגלים מאפשרים לך ליצור כבר מהשלב הראשון את העיצובים שלך. אין צורך ללמוד לחתוך בד שיתאים לגזרה, לתפור ואז לתקן (ובכך לבזבז חומר רב). בשיטת AB ניתן לך כלים ליצור את תיק העבודות המקורי שלך וכל זאת במהלך הקורס. לפרטים נוספים, זה הזמן ליצור עמנו קשר.

כתבות נוספות

קורס תפירה

נשים רבות וגם לא מעט גברים, למדו עם השנים ולומדים גם בימים אלה שלל תחומים ועיסוקים שונים. חלק ניכר מתחומי

קרא עוד »

קורס עיצוב ותפירה

תחום האופנה, כמו גם תחומי ידע ועיסוק מקצועיים אחרים, עבר שינויים מהותיים בעשורים אחרונים ובעיקר בשנים האחרונות. השינויים כאמור לעיל

קרא עוד »

צרו קשר

כתבו לנו

קישורים שימושיים

דילוג לתוכן